Biz Kimiz ?

IKON Menkul Değerler A.Ş. yurt içi ve yurt dışından, finansal piyasaların bir çok alanında 30 yılı aşan tecrübeleri ile bir araya gelmiş, Türk Yatırımcısı'na üstün ve farklı bir hizmeti sunmayı hedefleyen personeli ile 2013 yılında kurulmuştur.

Türkiye Sermaye Piyasası'nda hizmet anlayışı ile farklılık yaratmak amacıyla kurulmuş olan IKON Menkul Değerler A.Ş.'nin, Kaldıraçlı Alım Satım(KAS) İşlemleri Yetki Belgesi 22.11.2013 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmıştır.

IKON Menkul Değerler A.Ş.’nin sermayesi 25.000.000 TL olup, tamamı ödenmiştir.

IKON Menkul'ü diğer aracı kurumlardan ayıran en önemli özellik müşterilere verilen hizmet kalitesindeki yeni standartlardır.

IKON Menkul Değerler ailesi olarak, Bireysel Müşterilerimizin de profesyonel yatırımcılar kadar piyasa bilgilerine ve analizlere erişim imkanı olması gerektiğine inanıyor ve müşterilerimize gün boyunca Piyasa Verileri, İnteraktif Ekonomi Takvimi ve Destek/Direnç raporlarına ücretsiz ulaşabilecekleri, araştırma birimimiz ile doğrudan mesajlaşabilecekleri, Finansal Portalımız olan IKON News' i sunuyoruz.

Likidite sağlayıcısı olarak anlaştığımız HANTEC Markets Limited aracılığı ile, IKON Menkul'ün dünyanın belli başlı bankalarının rekabetçi fiyatını, Türkiye Piyasası'nda bireysel yatırımcıya sunmanın gururunu yaşıyoruz.

IKON Menkul Değerler, HANTEC Markets Limited ile olan işbirliği ile 30 yılı aşan Teknoloji ve Sermaye Piyasası deneyiminin Türkiye'ye sunulmasını sağlamıştır.

İşlem Platformumuzdaki %100'e yakın çalışma zamanı, emir iletim hızı ve fiyat istikrarımız ile Türk Yatırımcısı'nın farkımızı hissedeceğini biliyoruz.

Sizi de IKON Menkul'ün ayrıcalıklar dünyası ile tanışmaya davet ediyoruz.

ikon menkul misyonumuz

IKON Menkul Değerler olarak, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen, kendini sürekli geliştiren, donanımlı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, yaptığı işi seven personeli ve günün bir adım ilerisinde teknik alt yapısı ile mutlu yatırımcılar yaratan, sektörün öncüsü bir kurum olmak.

ikon menkul misyonumuz

Rekabetçi ve şeffaf hizmetimiz ile kaliteyi ilke edinen, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, müşterileri ile ömürlük ilişkiler kuran bir kurum olmak.

ikon menkul misyonumuz
  • ikon menkul ik politikası Kaliteli ve üst düzey hizmet sunmak.
  • ikon menkul ik politikası Etik değerlere bağlı kalmak.
  • ikon menkul ik politikası Şeffaf ve güvenilir olmak.

Yatırım için aradığınız her şey!

Arama Sonuçları ( Sonuç Gösteriliyor)