Yurt Dışı Hisse Senetleri (CFD)

Yurt Dışı Hisse Senetleri (CFD)

Yurt dışı hisse senetleri, yatırımcılara farklı sektörlerdeki büyük şirketler ile portföy çeşitlendirmesi yapabilme imkanını sağlar. Özellikle ABD’deki hisse senedi piyasalarına yatırım yapmak, forex piyasasında IKON Menkul Değerler ile artık bir tık uzağınızda olacak.

IKON Menkul Değerler olarak kurulduğumuz günden bu yana ABD, Almanya ve İngiltere’nin vadeli borsa endeksini CFD formatında (fark kontratı) siz yatırımcılarımıza sunuyoruz.

IKON Menkul ile bu endekslerde işlem gören farklı sektörlerdeki büyük şirketlerin hisse senetlerine nokta atışı olarak yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

CFD formatındaki yurt dışı hisse senedi ürünlerinde;

*Kaldıraç avantajından faydalanarak daha az sermaye ile işlem fırsatı,

*Mini ve mikro lotlar ile daha düşük hacimli işlem yapabilme rahatlığı

*Çift yönlü işlem ile fiyatların yukarı ya da aşağı gitme beklentisi üzerine kolaylıkla alış ya da satış yönlü pozisyon imkanına erişebilirsiniz.

*Hisse senedi ürünleri, platformumuzdaki diğer CFD ürünler gibi vadeli değildir. Bu sebeple diğer günlere taşınacak açık pozisyonların swap bölümüne gecelik finansman maliyeti uygulanacaktır.

*Hisse senedi piyasaları, işlem araları uzun olan finansal varlıklardır. İşlem görmedikleri süre içerisindeki gelişmelerden etkilenebilirler. Bu durum, seans açılışlarında boşluklu fiyat (gap) ihtimali doğurmaktadır. Bu sebeple kaldıraçlı hisse senedi CFD işlemlerinde beklenmedik stoplanmalar ve bakiyenizi kaybetme ihtimalini göz önünde bulundurarak risk almanızı öneririz.

IKON Menkul olarak siz değerli yatırımcılarımıza ABD ve Almanya borsalarında en çok işlem gören, likiditesi yüksek hisse senetlerini sunuyoruz.

IKON Menkul Değerler Logo

Yatırım için aradığınız her şey!

Arama Sonuçları ( Sonuç Gösteriliyor)