Duyuru

Kaldıraç oranları

TRY Bacaklı Ürünler Için Alınan Önlemler Hakkında | IKON Menkul Değerler

IKON MENKUL

Değerli Yatırımcımız,

Azalan likidite ve yükselen oynaklık beklentileri sebebiyle bir sonraki duyurumuza kadar TRY bacaklı paritelerde (USDTRY – EURTRY – GAUTRY) 28 Nisan 2023 gün sonundan itibaren bekleyen emirler de dahil olmak üzere yeni pozisyon açılmasına izin verilmeyecektir. Bu ürünler, hedge amaçlı ters pozisyonlara da kapatılacaktır.

Hali hazırda var olan açık pozisyonlar devam edecektir ve dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Yatırımcılarımızın yukarıdaki bilgilendirme doğrultusunda hesaplarında gerekli varlık, margin ve pozisyon önlemlerini almalarını rica ederiz.

Bilgilerinize. 

Saygılarımızla,
IKON Menkul Değerler

PLATFORMLAR

Meta Trader 4 ve
Mobil İşlem
Platformları.

24 SAAT ANALİZ

IKONNews analiz
platformu ile
stratejilerimizi
takip edin.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

100’den
fazla
yatırım
enstrümanı.

ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

Size
özel
yatırım
danışmanı.


indir
Yetki Belgelerimiz
Alım Satım Yetki Belgesi Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri Yetki Belgesi
Türev Araçların Alım Satımına Aracılık Yetki Belgesi Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesi

RİSK UYARISI VE SORUMLULUK REDDİ
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

www.ikonmenkul.com.tr web sayfamızda yer alan her türlü bilgi, grafik, arastırma sonuçları,rapor, görüs ve tavsiyeler genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıs olup, sitede müsteriler ve diger üçüncü sahısların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgi bulunmayabilir. Sitemizde bulunan, bu bilgilerdeki olası hata ve eksikliklerden ve bu bilgilere dayanılarak yapılan islemlerden dogacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne sekilde olursa olsun üçüncü kisilerin ugrayabilecegi her türlü zararlardan dolayı IKON Menkul Değerler A.Ş. sorumlu tutulamaz.

© Copyright IKON Menkul – Tüm Hakları Saklıdır.

2023/1. ÇEYREKTE MÜŞTERİ KAR ORANI %28.57 , ZARAR ORANI %71.43’TIR.

MERSIS: 0816006676700018

E-posta listesinden çık.

Yatırım için aradığınız her şey!

Arama Sonuçları ( Sonuç Gösteriliyor)