Duyuru

Kaldıraç oranları

SPK Yeni Güvenlik Düzenlemeleri | IKON Menkul Değerler

Değerli Yatırımcımız,

SPK’nın yayımlamış olduğu yeni mevzuat gereği ve Kurumumuzun politikaları uyarınca 18/01/2023 itibaren geçerli olacak şekilde MetaTrader 4 işlem platformunda aşağıdaki yeni güvenlik önlemleri uygulanacaktır:

        Belirli bir süre işlem yapılmayan oturumlar bu süre sonunda sona erdirilecektir. Bu tarz hesapların oturumları otomatik olarak sonlandırılacak ve yeni oturum ancak sistem tarafından size gönderilecek olan yeni şifre ile mümkün olacaktır. Mobil uygulamanıza bildirim olarak ve uygulamanıza meta mail olarak şifre iletilecek olup ayrıca arzu eden yatırımcılarımız şifreyi güncellemek için myikon.ikonmenkul.com.tr adresinden yeni MetaTrader 4 şifresi de SMS olarak alabileceklerdir. 

        Tek bir hesaba birden fazla oturum üzerinden ulaşılmak istenmesi durumunda kullanıcıya uyarı gönderilecektir. (Müşterilerin aynı anda hem masaüstü hem de mobil platformdan giriş yapmalarına izin verilmemektedir.) Birden fazla kullanıcı oturumu tespit edilmesi halinde kullanıcı oturumları hesap şifresinin otomatik olarak değiştirilip yatırımcıya gönderilmesi yolu ile sonlandırılacaktır. Mobil uygulamanıza bildirim olarak ve uygulamanıza meta mail olarak şifre iletilecek olup ayrıca arzu eden yatırımcılarımız şifreyi güncellemek için myikon.ikonmenkul.com.tr adresinden yeni MetaTrader 4 şifresi alabileceklerdir. 

        Hesaba arka arkaya belirli sayıda hatalı giriş olması durumunda hesabınız dondurulacaktır. Hesabınızın tekrar aktive edilmesi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Yatırım için aradığınız her şey!

Arama Sonuçları ( Sonuç Gösteriliyor)