Duyuru

Kaldıraç oranları

Otp Duyuru | IKON Menkul Değerler

Değerli Yatırımcımız,

Sermaye Piyasası Kurulu’nun YATIRIM HİZMET VE FAALİYETLERİ İLE YAN HİZMETLERE İLİŞKİN BELGE VE KAYIT DÜZENİ HAKKINDA TEBLİĞ (III-45.1)’DE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ’inde (III-45.1.b) geçen Madde 5/A’da “Kimlik doğrulama ve işlem güvenliği” konusunda ek önlemler getirilmiştir.
Daha önce duyurusunu yaptığımız üzere bu uygulama Sermaye Piyasası Kurulu’nun 29.12.2022 tarih ve 77/1897 sayılı toplantısında 31.03.2023 tarihine kadar uzatılması sebebiyle söz konusu  tarihe kadar ertelenmişti.
3 Nisan 2023 Pazartesi günü itibariyle bu değişiklik dolayısıyla işlem hesaplarınızda One-Time Password (OTP) ya da Tek Seferlik Şifre uygulamasına geçilecektir. PC üzerinden Meta Trader 4 programı aracılığı ile işlem hesabınıza giriş yapmak istediğinizde, size SMS ile gönderdiğimiz gizli platform şifresine ek olarak telefonunuzdaki  Meta Trader 4 uygulamasından alacağınız Tek Seferlik Şifre’yi de girmeniz gerekecektir.
Android ve IOS tabanlı telefonlarda Meta Trader 4 uygulamasından Tek Seferlik Şifreyi Alma Rehberi hazırladık. Bu rehbere aşağıda vereceğimiz linklerden ulaşabilirsiniz.
Sorunuz olması halinde 5/24 bize ulaşabileceğinizi unutmayın.


Tel: 0212 709 99 99
Bilgilerinize Sunarız,
Saygılarımızla,
IKON Menkul Değerler

Yatırım için aradığınız her şey!

Arama Sonuçları ( Sonuç Gösteriliyor)