Web Trader

Web Trader'e Giriş

Tüm Platformlarda Tek Şifre

Meta Trader 4 işlem platformu kullanıcıları halihazırda kullandıkları şifreler ile IKON Web Trader arayüzüne kolayca bağlanabilirler. Başka herhangi bir işlem, aktivasyon veya yükleme gerekmemektedir. IKON Web Trader üzerinde yapılan tüm işlemleri, emirleri, bekleyen emirleri Meta Trader 4 istasyonunuzda da aynı şekilde görüntüleyip değerlendirebilirsiniz.

Trend Takibi

Enstrümanların trend durumlarına ilişkin bilgileri görsel tabloda incelemek size çoğu durumda yarar sağlayacaktır. Özellikle yatırım stratejilerinde trend takibine yer veren kullanıcılar için oldukça faydalı olan bu araç IKON Web Trader ile standart olarak sunulmaktadır.

Gerçek Zamanlı Grafikler

IKON Web Trader üzerinde görüntülenen tüm grafikler gerçek zamanlıdır. Mum, çizgi ve bar grafik gösterimlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bekleyen emir yönetimi

Analizlerinize istinaden herhangi bir parite için buy limit, sell limit, buy stop, sell stop emirlerinizi yerleştirebilir, bu emirlerinize zarar kesme ve kar alma noktaları ekleyebilirsiniz. Verdiğiniz emirler veri merkezine işlenir işlenmez Web Trader istasyonundan çıksanız da, internet bağlantınız kesilse de saklanır ve işletilmek üzere veri merkezimizde aktif olarak bekler.

Onlarca Yatırım Aracı

Yatırım enstrümanları listenizde pariteler, emtialar, CFD grubuna ait yüzlerce yatırım enstrümanını eksiksiz bulabilirsiniz. Yatırım stratejilerinize uyan, sürekli takip ettiğiniz araçları bir arada görmeniz mümkün.

IKON Web Trader’ın Yatırımcılara Sunduğu Avantajlar

  • Yazılım indirme zahmeti yok
  • İnternet olan her yerden hesabınıza ulaşım
  • Kullanıcı dostu, temiz ara yüz
  • Tek tıkla ile alım-satım işlemleri
  • Kar al – zarar durdur emirleri
  • Otomatik alım-satım emirleri
  • Güçlü grafik göstergeler